Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου

CamScanner 02 23 2023 10.57

Το νηπιαγωγείο μας συμμετείχε στον εορτασμό της Ημέρας Ασφαλούς Διαδικτύου, σε μία προσπάθεια να γνωρίσουν τα παιδιά τους κινδύνους του διαδικτύου και πώς να προφυλάσσονται πήραμε μέρος σε ένα live event μαζί με άλλα σχολεία από όλη την Ελλάδα.
Παράλληλα μιλήσαμε στα παιδιά μέσα από ιστορίες και βίντεο του Ασφαλούς διαδικτύου για τους κινδύνους που εγκυμονούν στο διαδίκτυο και πώς πρέπει να τους αποφεύγουμε.

20230223 171937
Ορίστε και τα πιστοποιητικά μας:
Χωρίς τίτλο
Στιγμιότυπο οθόνης 2023 05 08 134353