Διεύρυνση και επέκταση του Κοινωνικού Φροντιστηρίου στο Δήμο Κορδελιού – Ευόσμου

Ο Δήμος Κορδελιού – Ευόσμου δια της Αντιδημαρχίας Παιδείας, Δια βίου Μάθησης, Νέας Γενιάς Αθλητισμού και Πολιτισμού, λαμβάνοντας υπόψη τη μεγάλη συμμετοχή και τις αυξημένες ανάγκες της μαθητικής κοινότητας προχωρά στη διεύρυνση του Κοινωνικού Φροντιστηρίου με περισσότερα τμήματα. Ο θεσμός που θα λειτουργήσει για πέμπτη συνεχή χρονά, περιλαμβάνει μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας για τους μαθητές Δημοτικού – Γυμνασίου – Λυκείου.

Πληροφορίες – εγγραφές : Τμήμα Παιδείας, Δια βίου Μάθησης, Δήμου Κορδελιού – Ευόσμου(οδός Μ.Αλεξάνδρου 57) και στα τηλέφωνα 2310 774728 , 2310 762400

Κατεβάστε την αίτηση συμμετοχής στα μαθήματα του Κοινωνικού Φροντιστηρίου απο τον πρακάτω σύνδεσμο:

αίτηση μαθητή