ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΗΜΕΡΙΔΑ ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ Ε΄ ΚΑΙ ΣΤ΄ΤΑΞΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 10/3 ΚΑΙ ΩΡΑ 18.00

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών των  Ε΄ & ΣΤ΄ τάξεων

Τα παιδιά σας είναι πια σε μια ηλικία που προετοιμάζονται να μπουν στη Εφηβεία. Σε λίγους μήνες, ή το πολύ σε έναν χρόνο,  θα βρεθούν σε ένα διαφορετικό εκπαιδευτικό πλαίσιο, αυτό του Γυμνασίου.

Σίγουρα οι προβληματισμοί όλων μας είναι μεγάλοι, ιδιαίτερα με τις συνθήκες που ζούμε τον τελευταίο χρόνο. Γι’ αυτό θεωρούμε σημαντικό να παρακολουθήσετε  την παρακάτω επιμορφωτική Ημερίδα.

Σας προσκαλούμε, λοιπόν,  στην επιμορφωτική ημερίδα με τίτλο «Από την παιδικότητα στην περιπέτεια της εφηβείας» την οποία διοργανώνει ο Συντονιστής Εκπαιδευτικού

Έργου κ. Πίλουρης Παναγιώτης σε συνεργασία με την Υποδιεύθυνση Προστασίας Ανηλίκων Αττικής, στις 10 Μαρτίου 2021 σύμφωνα με το έγγραφο και το πρόγραμμα πρόγραμμα που ακολουθεί.

Ο υπερσύνδεσμος για να παρακολουθήσετε την ημερίδα σας έχει σταλεί με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου από το σχολείο. Σε περίπτωση που δεν το λάβατε και θέλετε να παρακολουθήσετε την ημερίδα, στείλτε μας email στο 4dz@sch.gr .