Αρχική » 2024 » Ιανουάριος » 27
Αρχείο ημέρας 27 Ιανουαρίου 2024
Κοπή βασιλόπιτας!
Ευχαριστούμε πολύ τον Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας για την προσφορά βασιλοπιτών προς το σχολείο μας. Δόθηκαν ατομικά ” βασιλοπιτάκια ” σε όλα τα παιδιά του σχολείου μας. Στους/στις τυχερούς/ές μαθητές/τριες-που κέρδισαν το φλουρί- δόθηκαν από το ΣΓΚ δωροεπιταγές των 15 €, οι οποίες μπορούν να εξαργυρωθούν σε κοντινό Βιβλιοπωλείο της Ευκαρπίας. Επίσης προσφέρθηκε ευγενικά μια βασιλόπιτα για τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας. Το φλουρί έτυχε η θεατρολόγος / εκπαιδευτικός του σχολείου μας κα Τσιβιτσιάρη Ματίνα. Να είναι πάντα τυχερή και να έχει υγεία!