Αρχική » 2024 » Ιανουάριος » 16
Αρχείο ημέρας 16 Ιανουαρίου 2024
Ευχές από τα παιδιά του σχολείου μας!
Οι μαθητές/τριες όλων των τάξεων του σχολείου μας δημιουργήσαν ευχητήριες κάρτες στα πλαίσια του μαθήματος Τ.Π.Ε. υπό την καθοδήγηση της εκπαιδευτικού Στρίκου Μαρίας και μας εύχονται “Καλή Χρονιά και Ευτυχισμένο το 2024”.
Μπορείτε να δείτε τις ευχές των παιδιών πατώντας εδώ.
Μια καρδιά για όλους!
Τοποθετήθηκε σήμερα στο σχολείο μας ο κάδος σε σχήμα καρδιάς για τη συλλογή και ανακύκλωση καπακιών από χρησιμοποιημένα μπουκάλια.Τα παιδιά ανέλαβαν δράση άμεσα!
Τα καπάκια θα δοθούν στο σύλλογο παραπληγικών. Έτσι το σχολείο μας θα συμβάλλει στην αγορά αναπηρικών αμαξιδίων για ανθρώπους με κινητικά προβλήματα.