Με μεγάλη χαρά οι μαθητές /τριες των Β1 & Β2 τμημάτων του σχολείου μας μας παρουσίασαν την Τετάρτη 21/12/2022 (στις 17.00 το απόγευμα) και την Πέμπτη 22/12/2022 (στις 10.00 πμ) την όμορφη χριστουγεννιάτικη γιορτή τους.
Πολλά μπράβο αρμόζουν στις δασκάλες των τμημάτων : κα Κραβαρίτου Όλγα και κα Μπίζμπα Γιώτα, που με μεγάλο κέφι και μεράκι μας παρουσίασαν ένα άρτιο και διασκεδαστικό αποτέλεσμα.
θερμές ευχαριστίες αρμόζουν και στη δασκάλα μας της μουσικής κα Μακούλη Σοφία, στο γυμναστή μας -σε ρόλο Άι- Βασίλη , στον κ. Σαμανδαρά Πέτρο και στον υπδ/ντή του σχολείου κο Ποντικάκο Παναγιώτη.
Ένα “ευχαριστώ” δεν είναι αρκετό προς στους γονείς / κηδεμόνες των μαθητών μας για την υποστήριξη του σχολείου καθώς και για το μπουφέ με τα νόστιμα κεράσματα που προσέφεραν με όλη τους την αγάπη!
Πολλά μπράβο σε όλες και όλους !!!
Ο Θεός να μας δίνει υγεία να συνεχίζουμε !!!