ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ-ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΧΟΡΗΓΙΑ ΤΗΣ 16ΗΣ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΗΣ ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ ΠΕΖΙΚΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων  του 4ου Δ.Σ Διδυμοτείχου, ευχαριστεί θερμά  την Διοίκηση της 16ης Μηχανοκίνητης Μεραρχίας Πεζικού Διδυμοτείχου  για την ευγενική  χορηγία της στην ενίσχυση του  αθλητικού υλικού της σχολικής μονάδας .

Η παράδοση του υλικού  έγινε από τον Υποδιοικητή της Μεραρχίας Ταξίαρχο κ. Γιοβανούδη Νικόλαο παρουσία της Διευθύντριας του Σχολείου Δελημπαλτά Βασιλικής,Παπαμιχαήλ Δήμητρας, των εκπαιδευτικών  Τζαβέλλα Ελένη (Δ΄)και Μιχαήλ Χριστίνας(Ε΄),Πολιτίδου Βασιλικής ,Νικολή Ευάγγελου, καθώς και των μαθητών των τάξεων  Δ΄ και Ε΄ μέλη της σχολικής χορωδίας.

Η εκδήλωση πλαισιώθηκε με  χριστουγεννιάτικα τραγούδια και κάλαντα με την επιμέλεια του εκπαιδευτικού της μουσικής  Χρήστου Γκρέμου.

4ο Δ.Σ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 21122022  3