Προσωπικό

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ 2021-22

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ: Μπουκογιάννη Μαριλένα

ΕΚΤΕΛΩΝ ΧΡΕΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ: Πράσσας Αναστάσιος

Α1:  Τζιώτζιωρα Βασιλική

Α2: Μπλιθικιώτης Παντελής

Β1: Αδαμάκη Ιωάννα

Β2: Παπαγεωργίου Μαρία

Γ1: Καρανάση Αθηνά

Γ2: Μαρούδας Διονύσιος

Δ1: Παναγή Άννα

Δ2:  Γκλεγκλάκου Σταματία

Ε1: Βραβοσινός Δημήτριος

Ε2: Πρωτοπαπάς Ευάγγελος

ΣΤ: Ντούμα Ευμορφία

ΟΛΟΗΜΕΡΟ: Σκέντου Βαρβάρα, Ευθυμίου Λαμπρινή

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ:  Πανουργιά Δάφνη, Φάκαρος Γεώργιος

ΑΓΓΛΙΚΑ: Καλαντζή Μάρθα, Βρυσανάκη Γεωργία

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣΠανσεληνάς Γεώργιος

ΓΑΛΛΙΚΑ: Βασιλοπούλου Ελένη

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ: Τσελίκης Κωνσταντίνος

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ: Σταματέλου Μυρτώ

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ: Γκιζελή Μαρία

ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ: Γουργιώτη Βασιλική, Δημητροπούλου Παναγιώτα, Χατζηγεωργίου Νικολαΐα

ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ: Αδαμάκη Χριστίνα

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ: Μουρτζή Μαρίνα

 

2020-2021

Διεθύντρια: Μαριλένα Μπουκογιάννη

Yποδιευθυντής: Αναστάσιος Πρασσάς

ΔΑΣΚΑΛΟΙ/ΕΣ ΤΑΞΕΩΝ

Α1: Παπαγεωργίου Μαρία

Α2; Αδαμάκη Ιωάννα

Β1: Μπουλνταδάκη Γιώτα

Β2; Μπλιθικιώτης Παντελής

Γ1: Πρασσάς Αναστάσιος

Γ2: Γκλεγκλάκου Ματούλα

Δ1: Πρωτοπαπάς Βαγγέλης

Δ2: Καρανάση Αθηνά

Ε: Σκέντου Βαρβάρα

Στ1: Τσιαπή Ιωάννα

ΣΤ2: Βατμανίδου Αθανασία

ΟΛΟΗΜΕΡΟ: Σιδεράς Λάμρος, Μακαντάση Άννα

Αγγλικά: Καλαντζή Μάρθα, Παπαγεωργίου Φανή

Γαλλικά: Βασιλοπούλου Λένα

Φυσική Αγωγή: Πανουργιά Δάφνη, Στεφοπούλου Μαρία

Εικαστικά:

Μουσική: Μώραλη Φανή

Θεατρική Αγωγή: ΠΑΛΑΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

Πληροφορική: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΓΑΤΣΗ

Τμήμα Ένταξης: Πανσεληνάς Γιώργος

Τάξη ΖΕΠ: ΜΑΡΙΑ ΠΛΑΤΗ

Παράλληλη Στήριξη: Χαϊδεμένου Αναστασία

 

 

 

2019-2020

Διεθύντρια: Μαριλένα Μπουκογιάννη

Yποδιευθυντής : Γεωργάρας Θανάσης

ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΑΞΕΩΝ:

Α΄1:  Μπουλνταδάκη Γιώτα

Α΄2:  Μπλιθικιώτης Παντελής

Β΄1: Ματούλα Γκλεγκλάκου

Β΄2: Αδαμάκη Γιάννα

Γ΄1 : Πρωτοπαπάς Βαγγέλης

Γ’ 2: Καρανάση Αθηνά

Δ’: Σκέντου Βαρβάρα

Ε΄1: Τσιαπή Γιάννα, Βδοκάκη Αικατερίνη

Ε΄2:  Βατμανίδου Αθανασία

Στ΄1: Γεωργάρας Θανάσης

Στ΄2: Βουρλέκη Χρυσάνθη

Ολοήμερο: Πρασσάς Τάσος

Αγγλικά: Καλαντζή Μάρθα, Γρατσιώνη Ρούλα

Γαλλικά: Βασιλοπούλου Λένα

Φυσική Αγωγή: Πανουργιά Δάφνη, Στεφοπούλου Μαρία

Εικαστικά: Σταματέλου Μυρτώ, Φιλιππακοπούλου Μαρία

Μουσική: Μόραλη Φανή

Θεατρική Αγωγή: Περκατές Κώστας

Πληροφορική: Κασιώνη Βασιλική

Τμήμα Ένταξης: Πανσεληνάς Γιώργος

Τάξη ΖΕΠ: Ευθυμίου Λαμπρινή

Παράλληλη Στήριξη: Χαϊδεμένου Αναστασία

2018-2019

Διεθύντρια: Μαριλένα Μπουκογιάννη

Yποδιευθυντής : Γεωργάρας Θανάσης

ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΑΞΕΩΝ:

Α΄1: Γκλεγκλάκου Ματούλα

Α΄2: Αδαμάκη Γιάννα

Β΄1: Μπουλνταδάκη Γιώτα

Β΄2: Μπλιθικιώτης Παντελής

Γ΄  : Πρωτοπαπάς Βαγγέλης

Δ΄1: Βατμανίδου Αθανασία

Δ΄2: Καρανάση Αθηνά

Ε΄1: Γεωργάρας Θανάσης

Ε΄2: Βουρλέκη Χρυσάνθη

Στ΄1: Γεωργίου Πόπη

Στ΄2: Τσιαπή Γιάννα

Ολοήμερο: Πρασσάς Τάσος

Αγγλικά: Καλαντζή Μάρθα, Γρατσιώνη Ρούλα

Γαλλικά: Βασιλοπούλου Λένα

Γερμανικά: Ζάχος Γιώργος

Φυσική Αγωγή: Πανουργιά Δάφνη, Στεφοπούλου Μαρία, Δήμου Κώστας

Εικαστικά: Σταματέλου Μυρτώ, Βιδάλη Ρούλα

Μουσική: Μητρούλια Ευγενία

Θεατρική Αγωγή: Περκατές Κώστας

Πληροφορική: Δούσος Νίκος

Τμήμα Ένταξης: Πανσεληνάς Γιώργος

Τάξη ΖΕΠ: Ευθυμίου Λαμπρινή

Παράλληλη Στήριξη: Πλιάτσκα Ελευθερία