ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ

• Η γιορτή της 28ης Οκτωβρίου (με την καθοδήγηση και οργάνωση της κας Λυμπεροπούλου Μαρίας) και στιγμιότυπα από την επίδοση αριστείων στους μαθητές μας:

• Και ένα απόσπασμα από θεατρικό δρώμενο για τη συμμετοχή των Ελληνόπουλων στην αντίσταση:

Πατήστε εδώ για να δείτε απόσπασμα από τα ελληνόπουλα στην αντίσταση

• Η γιορτή της 17ης Νοέμβρη (με την καθοδήγηση και οργάνωση της κου Αναστασιάδη Διονύση):

[slideboom id=765312&w=425&h=370]

• Οι τυχεροί της χρονιάς:

Θέλετε να μάθετε ποιοι είναι οι τυχεροί που βρήκαν το νόμισμα της βασιλόπιτας, που πρόσφερε ο σύλλογος γονέων;

Από τους καθηγητές μας:  η κα. Λαγαστή

Από τους μαθητές οι   Μακρής Ραφαήλ (Α1),  Τούντας Δημήτριος (Α2), Κλεφτάκη Ασπασία (Β1), Σάμιος Ανδρέας (Β2), Κουτρέλης Νικόλας (Γ1)

Πάντα τυχεροί!!!!

• Παρέλαση του σχολείου μας την 25η Μαρτίου 2012:

[slideboom id=766878&w=425&h=370]

• Επίσκεψη στα πλαίσια του ΣΕΠ στα εργαστήρια του ΕΠΑΛ Χαϊδαρίου.  Οργανότρια η κα Πολυχρονίδου.
Δείτε το στο slideshare.net
  • Επίσκεψη στα πλαίσια του ΣΕΠ που οργάνωσε και πάλι η κα Πολυχρονίδου, στο εργοστάσιο Σκαγιά.
Δείτε το στο slideshare.net