Καλές γιορτές με υγεία, χαμόγελο κι αισιοδοξία!
Μέσα σε ένα βίντεο μαζέψαμε τις μικρές καθημερινές στιγμές που περάσαμε περιμένοντας τα Χριστούγεννα. Στιγμές τόσο σημαντικές για τα παιδιά που θα μείνουν χαραγμένες στο μυαλό τους!
Καλές γιορτές με υγεία, χαμόγελο κι αισιοδοξία!
Μέσα σε ένα βίντεο μαζέψαμε τις μικρές καθημερινές στιγμές που περάσαμε περιμένοντας τα Χριστούγεννα. Στιγμές τόσο σημαντικές για τα παιδιά που θα μείνουν χαραγμένες στο μυαλό τους!
Το Make-A-Wish (Κάνε-Μια-Ευχή Ελλάδος) εκπληρώνει ευχές παιδιών 3 – 18 ετών που νοσούν από σοβαρές ασθένειες. Η εκπλήρωση μιας ευχής δεν είναι απλά μια ευχή, είναι το κίνητρο να συνεχίσει να αγωνίζεται κάθε παιδί που νοσεί.
Βοηθήσαμε με τον δικό μας τρόπο αγοράζοντας τους ήλιους και τα αστέρια. Αξιοποιήσαμε δημιουργικά το Αστέρι της Ευχής με τους μικρούς μας μαθητές και λάβαμε μέρος στον διαγωνισμό!
Tο Πιστοποιητικό υιοθεσίας