ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ 2024

Πόσο  γρήγορα περνάει ο καιρός…….

Άλλη μια χρονιά έφτασε στο τέλος της.Την Τετάρτη 12 Ιουνίου πραγματοποιήθηκε στο νηπιαγωγείο μας η καθιερωμένη γιορτή λήξης.Μια υπέροχη χρονιά έκλεισε με το θεατρικό: “Ένας καλόκαρδος καρχαρίας”

Τα συναισθήματά μας ανάμεικτα.Συγχαρητήρια στους μικρούς μας ηθοποιούς.

Με ιδιαίτερη συγκίνηση αποχαιρετήσαμε τα μεγαλύτερα παιδιά του σχολείου μας, που του χρόνου θα πάνε στην Ά Δημοτικού.

Χοροί ,ποιήματα και τραγούδια ακούστηκαν από τις παιδικές φωνούλες τους κατά τη γιορτή της αποφοίτησης.

Η στιγμή  ήταν φορτισμένη συναισθηματικά!

Στο τέλος της γιορτής τα παιδάκια και οι  καλεσμένοι της γιορτής μας δροσίστηκαν μ’ ένα γευστικότατο παγωτό.

Την Παρασκευή 14 Ιουνίου παραδόθηκαν στους μαθητές οι τσάντες με τα έργα ενός ολόκληρου χρόνου.

Ένα δωράκι από την Κ.Μαρία για τους μικρούς μαθητές

Ένας όμορφος αποχαιρετισμός προς την κ.Μαρία

20240614 131540

Ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο Γονέων-Κηδεμόνων, για την αρμονική και εποικοδομητική συνεργασία που είχαμε όλο το Σχολικό Έτος, αλλά και όλους τους γονείς των μαθητών ,-τριών για την συνεργασία και την εμπιστοσύνη που έδειξαν στις εκπαιδευτικούς του σχολείου μας.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!

Η νηπιαγωγός Ά τμήματος:Μαρία Τότσικα