Προσοχή! Ενημέρωση γονέων για τη σχολική λειτουργία την ημέρα της ημερήσιας σχολικής εκδρομής στις 23/5/2024

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε πως :

1) Οι μαθητές/τριες που ΔΕΝ θα συμμετάσχουν στην ημερήσια εκπαιδευτική μας εκδρομή την Πέμπτη 23/5/2024 ΔΕΝ θα έρθουν στο σχολείο.

2) Οι μαθητές/τριες που θα συμμετάσχουν στην ημερήσια εκπαιδευτική μας εκδρομή την ημέρα αυτή θα πρέπει να βρίσκονται στο σχολείο στις 7.35΄, ώστε να είμαστε έτοιμοι να φύγουμε τη συμφωνημένη ώρα αναχώρησης. Επίσης σας ενημερώνουμε πως δεν θα γίνουν τα δρομολόγια των λεωφορείων του ΚΤΕΛ την ημέρα αυτή για τους μεταφερόμενους μαθητές/τριες. Ως εκ τούτου θα πρέπει να φέρετε τα παιδιά το πρωί οι ίδιοι στο σχολείο στις 7.35΄ και να τα παραλάβετε στις 19.00΄ που θα επιστρέψουμε. Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία!

Η Διευθύντρια του Σχολείου