Γνωριμία με το άθλημα της επιτραπέζιας αντισφαίρισης (πινγκ πονγκ) για τους μαθητές/τριες της Στ΄τάξης

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                                   12/4/2024

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 19 Απριλίου 2024, το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για τη ΣΤ΄ τάξη μία δράση που αφορά στη γνωριμία των μαθητών/τριών με το άθλημα της επιτραπέζιας αντισφαίρισης (πινγκ πονγκ), σε συνεργασία με εξουσιοδοτημένο προπονητή του αθλήματος.

Η δράση θα πραγματοποιηθεί εντός του ωρολογίου προγράμματος, στον χώρο του παλιού σιδηροδρομικού σταθμού. Η μετακίνηση θα γίνει με τα πόδια.

Για την έγκαιρη  οργάνωση της επίσκεψης,  παρακαλούμε να στείλετε τη δήλωση στην εκπαιδευτικό της τάξης ως την Τετάρτη 17 Απριλίου 2024, το αργότερο.

…………………………………………………………………………………………………………..

Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της ….. τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στη δράση που αφορά στη γνωριμία των μαθητών/τριών με το άθλημα της επιτραπέζιας αντισφαίρισης (πινγκ πονγκ), που οργάνωσε το σχολείο την Παρασκευή 19 Απριλίου 2024 στο σχολείο.