Εκπαιδευτική επίσκεψη Ε’ και ΣΤ’ τάξεων στο Ναύπλιο

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 12/3/2024 το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για τις Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεις εκπαιδευτική επίσκεψη στο Ναύπλιο. Οι μαθητές/τριες θα συμμετάσχουν στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα : “Κυνήγι Θησαυρού- Ιστορική Περιήγηση στο Ναύπλιο”. Τα παιδιά θα πρέπει να έχουν μαζί τους φαγητό και νερό.

Ώρα αναχώρησης: 8.00 π.μ.                                     Ώρα επιστροφής: 14.15-14.30

Tιμή εισιτηρίου (λεωφορείο-πρόγραμμα) :14 €.

Για την έγκαιρη  οργάνωση της επίσκεψης παρακαλούμε να φέρετε τη δήλωση  στις εκπαιδευτικούς των τάξεων ως την  Παρασκευή 1/3/ 2024 το αργότερο.

“……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της Ε΄-ΣΤ΄ τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην  εκπαιδευτική επίσκεψη που οργανώνει  το σχολείο του, την  Τρίτη 12/3/2024  .