Επικαιροποίηση διευθύνσεων μαθητών/τριών Στ΄ τάξης για εγγραφή στο Γυμνάσιο

Αγαπητοί γονείς των μαθητών/τριών της Στ΄ τάξης, σύμφωνα με εγκύκλιο που ήρθε στο σχολείο είναι απαραίτητη η επικαιροποίηση των διευθύνσεων διαμονής των μαθητών της Στ΄ τάξης για να γίνει η κατανομή τους στα γυμνάσια της πόλης μας. Για το σκοπό αυτό δώσαμε υπεύθυνες δηλώσεις σήμερα σε όλους τους /τις μαθητές/τριες της Στ΄τάξης για την διεύθυνση κατοικίας σας και παρακαλούμε να τις επιστρέψετε έως την Παρασκευή 22/12/2023 μαζί με ένα αποδεικτικό έγγραφο (πχ. Λογαριασμός ΔΕΗ, ΔΕΥΑΞ, Τηλεφώνου ή δήλωσης στην εφορία ή ενοικιαστήριο).

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία!

Η Διευθύντρια του Σχολείου