Ανακοίνωση Συλλόγου Γονέων για χριστουγεννιάτικη εκδήλωση

Αγαπητοί γονείς, σας προωθούμε ανακοίνωση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας που μοιράστηκε εντύπως σε όλα τα παιδιά:

Αγαπητοί γονείς,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2023 στις 19:00 θα πραγματοποιηθεί Χριστουγεννιάτικο Δρώμενο με τη συμμετοχή των παιδιών όλων των Σχολικών βαθμίδων του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης.

Η Χριστουγεννιάτικη Δράση θα διεξαχθεί στον Εμπορικό Δρόμο (Π. Τσαλδάρη) του Ξυλοκάστρου και θα ολοκληρωθεί στην Κεντρική Πλατεία όπου θα γιορτάσουμε όλοι μαζί με τον Άγιο Βασίλη και τα ξωτικά του τα οποία θα κάνουν δράσεις με τα παιδιά, face painting, και θα υπάρχουν κεράσματα από όλους τους Συλλόγους Γονέων & Κηδεμόνων.

Η γιορτή θα πλαισιωθεί με μουσική από την μπάντα του Γενικού Λυκείου Ξυλοκάστρου και το συγκρότημα Wrong Way – παιδιά του μουσικού σχολείου Κορίνθου.

Παρακαλούμε πολύ όπως μας ενημερώσετε εγκαίρως για τη συμμετοχή των παιδιών μέχρι την

Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 2023.

Οι γονείς σε όλη την διαδρομή θα ακολουθούν και θα έχουν την ευθύνη των παιδιών τους .

Παρακαλώ να μας ενημερώσετε για την συμμετοχή σας στα τηλέφωνα

Κατερίνα Γκιολή 6932100752

Σούλα Σούρλου