Νεότερη ενημέρωση για τη λειτουργία του σχολείου την ημέρα της εκδρομής όλων των τμημάτων στις 5/12/2023

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε πως την Τρίτη 5 Δεκεμβρίου 2023 θα πραγματοποιηθεί, με την ευγενική οικονομική συνεισφορά του Συλλόγου Γονέων μας, η εκπαιδευτική μας εκδρομή  με όλα τα τμήματα του σχολείου μας. Οι μαθητές/τριες θα παρακολουθήσουν τη θεατρική παράσταση της Κάρμεν Ρουγγέρη “Ιλιάδα” στο Christmas θέατρο. Ώρα αναχώρησης 7.45΄ και ώρα επιστροφής 14.30΄. Προσοχή να είναι τα παιδιά 5΄ νωρίτερα στο σχολείο! Σας παρακαλούμε, όσοι μαθητές/τριες δεν έχουν προσκομίσει το αντίτιμο του εισιτηρίου των 18 ευρώ, να το φέρουν το αργότερο τη Δευτέρα 4/12/2023 στους Υπεύθυνους Εκπαιδευτικούς των Τμημάτων. Σας ενημερώνουμε τέλος πως όσα παιδιά δεν θα συμμετάσχουν στην εκδρομή εκείνη την ημέρα δεν θα έρθουν για το πρωινό πρόγραμμα στο σχολείο. Το Ολοήμερο Τμήμα θα λειτουργήσει κανονικά. Οι μεταφορές με το λεωφορείο για τους μεταφερόμενους με λεωφορείο μαθητές/τριες  θα πραγματοποιηθούν μόνο το μεσημέρι (όχι το πρωί) στις 14.30΄ την ώρα άφιξης των μαθητών/τριών στο σχολείο από την Αθήνα.

Η Διευθύντρια του Σχολείου