Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε πως την Τετάρτη 29/11/2023 στο πλαίσιο του ωρολογίου προγράμματος θα γίνει, καιρού επιτρέποντος, μια ωριαία παρουσίαση στους/στις μαθητές/τριες του σχολείου μας του αθλήματος του καράτε από εξουσιοδοτημένους προπονητές της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καράτε στο πλαίσιο εγκεκριμένου από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων εκπαιδευτικού προγράμματος.
Η Διευθύντρια του Σχολείου