Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε πως το σχολείο μας και φέτος συμμετέχει στη δράση-διαγωνισμό ανακύκλωσης μπαταριών “Μεγάλοι-μικροί κυνηγοί” που σκοπό έχει να καθοδηγήσει τους/τις μαθητές/τριες στην ευσυνείδητη συλλογή χρησιμοποιημένων μπαταριών στους κάδους ΑΦΗΣ. Στη δράση αυτή μπορεί να συμμετέχει όλη η οικογένεια, συγκεντρώνοντας σε ειδικό σημείο στο σπίτι όλες τις χρησιμοποιημένες μπαταρίες, προτού τις φέρουν τα παιδιά στον Κάδο ΑΦΗΣ του σχολείου. Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συνεργασία σας!
Η Διευθύντρια του Σχολείου