Αγαπητοί γονείς, την Παρασκευή 7/10/2022, στις 13:15 σας προσκαλώ στην 1η ενημερωτική μας συνάντηση, όπου θα συζητηθούν θέματα οργάνωσης της τάξης και τρόποι συνεργασίας μας.
Η δασκάλα της τάξης
Δεκλερή Ελευθερία
Αγαπητοί γονείς, την Παρασκευή 7/10/2022, στις 13:15 σας προσκαλώ στην 1η ενημερωτική μας συνάντηση, όπου θα συζητηθούν θέματα οργάνωσης της τάξης και τρόποι συνεργασίας μας.
Η δασκάλα της τάξης
Δεκλερή Ελευθερία