Ευχαριστήριο μήνυμα

Εκ μέρους των Συλλόγων Διδασκόντων των 1ο, 2ο, 3ο Ξυλοκάστρου, Καμαρίου, Δερβενίου και 2ου Κιάτου Δημοτικών Σχολείων, εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας στην Αντιδήμαρχο Παιδείας και Πολιτισμού του Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης κ. Ελίνα Μενούνου που με την ιδιότητά της ως εκπαιδευτικός με εξειδίκευση στην αφήγηση και δημιουργική γραφή υλοποίησε στα σχολεία μας δίωρη εξ αποστάσεως ενδοσχολική επιμόρφωση με τις εξαιρετικές και πολύ ενδιαφέρουσες εισηγήσεις της «Το παραμύθι στην εκπαίδευση» και «Φιλαναγνωσία  και δημιουργική γραφή». Η εμπνευσμένη εκπαιδευτική της εμπειρία μάς είναι πολύτιμη!

Οι Διευθύντριες/Διευθυντές των 1ο, 2ο, 3ο Ξυλοκάστρου, Καμαρίου, Δερβενίου και 2ου Κιάτου Δημοτικών Σχολείων