Παρακολούθηση κινηματογραφικής ταινίας (Α’ τάξη)

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΒΑΡΔΑΒΕΙΟ

10/05/2022

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 17/05/2022, έχουμε προγραμματίσει για την Α΄ τάξη την παρακολούθηση της ταινίας: «Πάντα στο Κόκκινο» στον Κινηματογράφο «Απόλλων» στην Κόρινθο.

Τα παιδιά θα μετακινηθούν με λεωφορείο.

Τιμή εισιτηρίου: 10 ευρώ.

Ώρα αναχώρησης 8:00 και ώρα επιστροφής 13:00.

Σας παρακαλούμε, για την έγκαιρη οργάνωση της εκπαιδευτικής επίσκεψης, να συμπληρώσετε την παρακάτω δήλωση και να την επιστρέψετε στην  υπεύθυνη εκπαιδευτικό της τάξης, μέχρι την Παρασκευή 13 Μαΐου 2022

………………………………………………………………………………………………

Ο/Η ………………………………………. ………………………………………., κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. ………………………………………..… της Α΄ τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου, δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην παρακολούθηση της ταινίας «Πάντα στο κόκκινο», στον Κινηματογράφο «Απόλλων» στην Κόρινθο, την Τρίτη 17 Μαΐου 2022.