Αγαπητοί γονείς των μαθητών/τριών της Δ΄ τάξης, παρακαλούμε να συμπληρώσετε και να υπογράψετε τη δήλωση που θα δοθεί αύριο στα παιδιά σας, με τη γλώσσα προτίμησής τους (Γαλλική ή Γερμανική), την οποία θα διδαχθούν ως Β΄ ξένη γλώσσα στην Ε΄τάξη κατά το σχολικό έτος 2022-23, καθώς και να την καταθέσετε, μέσω των παιδιών σας, στην υπεύθυνη εκπαιδευτικό του τμήματος το αργότερο έως την Παρασκευή 13 Μαΐου 2022.
Η Διευθύντρια του Σχολείου