Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε πως, λόγω της εθνικής γιορτής την Παρασκευή 25/3/2022 που το σχολείο είναι κλειστό, τη βεβαίωση αρνητικού σελφ τεστ θα τη φέρουν τα παιδιά τη Δευτέρα 28/3/2022 κατά την άφιξή τους στο σχολείο και θα έχει δηλωθεί και στo σύστημα edupass. Την Τρίτη 29/3/2022 τα παιδιά θα ξαναφέρουν κανονικά βεβαίωση αρνητικού αποτελέσματος που θα είναι δηλωμένη στο σύστημα edupass.
Η Διευθύντρια του Σχολείου