Ενημερώσεις γονέων

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε πως στη δημοτική μαθητική παρέλαση της 25ης Μαρτίου 2022 συμμετέχουν μόνο οι  μαθητές /τριες των Δ΄, Ε΄ και Στ΄ τάξεων του σχολείου μας.

Σας παρακαλούμε ενημερωθείτε, επίσης, από τις αναρτήσεις του ιστολογίου μας για τη

Διαδικτυακή Ημερίδα ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης των δασκάλων νηπιαγωγών και γονέων με θέμα «Μύθοι και Αλήθειες για τα Αντιβιοτικά και τα Εμβόλια του Δήμου μας και την Εισαγωγή μαθητών στα Π.Σ. και ΠΕΙ.Σ. για το σχολικό έτος 2022-23

Σας ενημερώνουμε, τέλος, πως, σήμερα πρέπει όλοι να έχετε λάβει ηλεκτρονικά τις βαθμολογίες των μαθητών/τριών των Γ΄, Δ΄, Ε΄και Στ΄ τάξεων. Σε διαφορετική περίπτωση, σας παρακαλούμε, ενημερώστε τους/τις εκπαιδευτικούς τους.
Η Διευθύντρια του Σχολείου