Δεύτερη τακτική επικοινωνία Β΄ τριμήνου εκπαιδευτικών-γονέων

Αγαπητοί γονείς

Σας ενημερώνουμε πως, λόγω των ιδιαίτερων υγειονομικών συνθηκών, η 2η τακτική επικοινωνία γονέων-εκπαιδευτικών με τη λήξη του Β΄ τριμήνου θα πραγματοποιηθεί ως εξής

Οι εκπαιδευτικοί της Α’ και Β’ τάξης θα σας ενημερώνουν μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας ήμέσω τηλεδιάσκεψης, σύμφωνα με τα μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που θα λάβετε από τους/ τις υπεύθυνους εκπαιδευτικούς των τμημάτων. Για τις υπόλοιπες τάξεις οι έλεγχοι προόδου B’ τριμήνου θα σας αποσταλούν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου την Παρασκευή 18/3/2022.

Για τον τρόπο της εξατομικευμένης ενημέρωσής σας για την πρόοδο των παιδιών σας μπορείτε να επικοινωνήσετε με τους/τις εκπαιδευτικούς του σχολείου μας στο τηλέφωνο του Γραφείου Διδασκόντων (2743029085).

Η Διευθύντρια του Σχολείου