Ανακοίνωση για τους γονείς των παιδιών της Γ΄τάξης

Αγαπητοί γονείς, παρακαλούμε να μεριμνήσετε  για την έγκαιρη προσκόμιση στον/στην υπεύθυνο εκπαιδευτικό της τάξης και αν είναι δυνατόν ως τη λήξη του παρόντος σχολικού έτους, των Ατομικών Δελτίων Υγείας Μαθητή  (Α.Δ.Υ.Μ.)  που δίνονται στους μαθητές και μαθήτριες της  Γ΄  τάξης, συμπληρωμένα  από ιατρούς δημοσίων μονάδων υγείας ή από ιδιώτες.
Μέχρι την έναρξη της επόμενης σχολικής χρονιάς 2020-21  το αργότερο θα πρέπει το Α.Δ.Υ.Μ. να έχει προσκομισθεί στο σχολείο, ώστε τα παιδιά να έχουν τη δυνατότητα να συμμετέχουν στο μάθημα της γυμναστικής και στις αθλητικές εκδηλώσεις που διοργανώνει το σχολείο.
Το ΑΔΥΜ μπορείτε να το εκτυπώσετε και από το ιστολόγιο του σχολείου μας, πατώντας τον σχετικό σύνδεσμο στα Έντυπα, στο αριστερό μέρος της σελίδας.

Η διευθύντρια του σχολείου