Ευχές-Μαθήματα Σύγχρονης και Ασύγχρονης Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης

Αγαπητοί γονείς, Χριστός Ανέστη! Χρόνια Πολλά με Υγεία, Αγάπη και Αισιοδοξία!
Μαζί με τις ευχές μας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως συνεχίζεται η εξ αποστάσεως διδασκαλία του σχολείου μας με ασύγχρονη ή σύγχρονη μορφή. Για την ακριβή ώρα και ημέρα των μαθημάτων της σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης που ξεκινά πάλι από τη Δευτέρα 27/4/2020, σας παρακαλούμε να ενημερώνεστε καθημερινά από τα μηνύματα που φαίνονται στην αρχική σελίδα της ηλεκτρονικής τάξης του παιδιού σας, αρκεί να εισέρχεστε σε αυτή με τα στοιχεία του λογαριασμού κάθε μαθητή/τριας. Σε αυτή την αρχική σελίδα μπορείτε να έχετε, επίσης, μια γενική εικόνα όλων των ανακοινώσεων, μηνυμάτων ή προθεσμιών των εργασιών όλων των μαθημάτων που είναι εγγεγραμμένα τα παιδιά σας. Μέχρι νεότερης ενημέρωσής σας για τη λειτουργία των σχολείων, καλή αρχή στα τηλεμαθήματά μας!
Η διευθύντρια του σχολείου