ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΗΣ ΣΤ΄ΤΑΞΗΣ

3ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΒΑΡΔΑΒΕΙΟ                           4/2/2020

ANAKOINΩΣΗ
Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2020, το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για τους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης  την παρακολούθηση της θεατρικής παράστασης «Μια μέρα χωρίς» στο Πνευματικό  Κέντρο Δερβενίου.
Μια παράσταση για τον εθισμό στο διαδίκτυο και την ασφαλή πλοήγηση .
Ώρα αναχώρησης: 10:15΄
Ώρα επιστροφής: 13:15΄
Τιμή εισιτηρίου παράστασης: 6 €
Οι μαθητές θα πρέπει να έχουν μαζί τους κολατσιό και νερό.
Για την έγκαιρη  οργάνωση της εκδρομής παρακαλούμε να φέρετε τη δήλωση στους εκπαιδευτικούς των παιδιών ως την Παρασκευή,  7/2/20, το αργότερο.
………………………………………………………………………….
Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της …….τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου, δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να παρακολουθήσει τη θεατρική παράσταση «Μια μέρα χωρίς», στο Πνευματικό Κέντρο Δερβενίου, την Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2020.