ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Α΄ΤΑΞΗΣ ΣΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
                                                                                                                                  22/11/2019

Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 25 Νοεμβρίου 2019 το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για τη Α΄τάξη εκπαιδευτικό πρόγραμμα: «Το δάσος»,  από το ΚΠΕ Σικυωνίων στον Πευκιά Ξυλοκάστρου .
Η δραστηριότητα θα πραγματοποιηθεί εντός του ωρολογίου προγράμματος.

……………………………………………………………………………………………

Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της Α΄τάξης  του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα  που οργάνωσε το σχολείο, τη Δευτέρα 25 Νοεμβρίου 2019  στον Πευκιά Ξυλοκάστρου.