ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΑΞΕΩΝ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
                                                                                                                            18/11/2019
 Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου 2019, το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για τις Α΄, Β΄ , Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεις, την παρακολούθηση της θεατρικής παράστασης  «Τομ Σώγιερ»  στο Αλεξάνδρειο Συνεδριακό Κέντρο, στο Λουτράκι .
Ώρα αναχώρησης: 8:00΄
Ώρα επιστροφής : 13:15΄
Τιμή εισιτηρίου: 11 € (εισιτήριο λεωφορείου και θεάτρου)
Οι μαθητές θα φροντίσουν να έχουν μαζί τους δεκατιανό και νερό.
Για την έγκαιρη  οργάνωση της εκδρομής παρακαλούμε να φέρετε τη δήλωση στους εκπαιδευτικούς των παιδιών, ως την Παρασκευή 22 Νοεμβρίου 2019, το αργότερο.
………………………………………………………………………….
Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της …….τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου, δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην εκδρομή που οργανώνει το σχολείο του, την Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου 2019, στο Λουτράκι.