ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Ο.ΠΕ.

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Ο.ΠΕ.
                                                                                                                                          8/11/2019
     Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019 στον χώρο του σχολείου μας και εντός του σχολικού ωραρίου (5η ώρα) θα γίνει από εγκεκριμένους προπονητές της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πετοσφαίρισης (Ε.Ο.ΠΕ.) γνωριμία των παιδιών της Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης με το άθλημα του βόλεϊ.
     Για τη συμμετοχή τους στη συγκεκριμένη δράση, οι μαθητές/τριες θα πρέπει απαραίτητα, ως την Τρίτη 12 Νοεμβρίου,να φέρουν τη δήλωσή σας στους εκπαιδευτικούς τους.
     Όλες οι άλλες ώρες θα γίνουν κανονικά.
………………………………………………………………………………………………………
Ο/Η ……………………………………………………………….., κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της …. τάξης του 3ουΔημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου, δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στη δράση γνωριμίας με το άθλημα του βόλεϊ, την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019, στον χώρο του σχολείου.