3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΒΑΡΔΑΒΕΙΟ
Τηλ. 2743024292
3dimxilok@sch.gr 25/2/2019
Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε πως την Πέμπτη 28 Φεβρουαρίου 2019 (Τσικνοπέμπτη), στο πλαίσιο του σχολικού ωραρίου (11.30΄-13.15΄) έχει οργανωθεί για τους μαθητές/τριες όλων των τάξεων αποκριάτικη εκδήλωση με παραδοσιακούς χορούς στο προαύλιό μας. Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, θα συνδράμει αυτή την εκδήλωση, προσφέροντας σε όλους τους μαθητές/τριες ψητά σουβλάκια και πίτες. Σας παρακαλούμε, ενημερώστε τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς των τάξεων, στην περίπτωση που δεν επιθυμείτε να δοθεί στο παιδί σας φαγητό.