Υπεύθυνη Δήλωση γονέων Ε΄ τάξης

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
                                                                                                   14/2/2019
 Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 6 Μαρτίου 2019, το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για την Ε΄ τάξη εκπαιδευτική επίσκεψη στο Βυζαντινό Μουσείο (με ξεναγό) και στο Πολεμικό Μουσείο στην Αθήνα. Ακολουθεί περίπατος στον Εθνικό Κήπο (καιρού επιτρέποντος).
Ώρα αναχώρησης:8:15΄
Ώρα επιστροφής:16:30΄
Τιμή εισιτηρίου:11€ (εισιτήριο λεωφορείου και ξενάγηση )
Οι μαθητές θα φροντίσουν να έχουν μαζί τους κολατσιό και νερό.
Για την έγκαιρη  οργάνωση της εκδρομής παρακαλούμε να φέρετε τη δήλωση στους εκπαιδευτικούς των παιδιών ως την Παρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2019, το αργότερο.
………………………………………………………………………….
Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της …….τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου, δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην εκδρομή που οργάνωσε το σχολείο του, την Τετάρτη 6 Μαρτίου 2019, στην Αθήνα.