Υπεύθυνη δήλωση γονέων της Α΄και Β΄τάξης

6 Φεβρουαρίου 2019
ANAKOINΩΣΗ
Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2019, το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για τις Α΄ και  Β΄ τάξεις  εκπαιδευτική επίσκεψη στη Δημοτική Βιβλιοθήκη Κορίνθου με πρόγραμμα « Σελήνη, ο δορυφόρος της Γης. 50 χρόνια από την προσσελήνωση του ανθρώπου»   και   στη Δημοτική Πινακοθήκη Κορίνθου με πρόγραμμα «Τα ζώα στην τέχνη, γνωριμία με τα χρώματα».
Ώρα αναχώρησης: 8: 15΄
Ώρα επιστροφής: 13:15΄
Τιμή εισιτηρίου: 4€ (εισιτήριο λεωφορείου)
Οι μαθητές θα φροντίσουν να έχουν μαζί τους κολατσιό και νερό.
Για την έγκαιρη  οργάνωση της εκδρομής παρακαλούμε να φέρετε τη δήλωση στους εκπαιδευτικούς των παιδιών ως την Τρίτη 12  Φεβρουαρίου 2019, το αργότερο.
………………………………………………………………………….
Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της …….τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου, δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην εκπαιδευτική επίσκεψη που οργάνωσε το σχολείο του, την Πέμπτη  21 Φεβρουαρίου 2019, στην Κόρινθο.