Υπεύθυνη δήλωση γονέων της Δ΄και Ε΄τάξης

3ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
                                                                                                   14/12/2018
 Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 22 Ιανουαρίου 2019, το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για τις Δ΄ και Ε΄ τάξεις, την παρακολούθηση της θεατρικής παράστασης «AMADEUS MOZART – Το παιδί θαύμα», στο Δημοτικό θέατρο Πειραιά.
«…Και το μεγαλύτερο χάρισμα του κόσμου να έχεις, δεν επιτυγχάνεις τα σπουδαία. Χωρίς μελέτη και επίπονη προσπάθεια το ταλέντο σου μπορεί να εκμηδενιστεί».
Ώρα αναχώρησης:7:50΄
Ώρα επιστροφής:14:30΄
Τιμή εισιτηρίου:16 € (εισιτήριο λεωφορείου και θεάτρου)
Οι μαθητές θα φροντίσουν να έχουν μαζί τους κολατσιό και νερό.
Για την έγκαιρη  οργάνωση της εκδρομής παρακαλούμε να φέρετε τη δήλωση στους εκπαιδευτικούς των παιδιών ως την Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018, το αργότερο.
………………………………………………………………………….
Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της …….τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου, δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην εκδρομή που οργάνωσε το σχολείο του, την Τρίτη 22 Ιανουαρίου 2019, στην Αθήνα.