Υπεύθυνη δήλωση γονέων για την επίσκεψη της Δ΄τάξης στη Μαρίνα Ξυλοκάστρου

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
                                                                                                                                  15/11/2018
 Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη  4 Δεκεμβρίου 2018 το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για τη Δ΄τάξη εκπαιδευτικό πρόγραμμα: «Κορινθιακός: Ανακαλύπτοντας τη μικρή μας θάλασσα»,  από το ΚΠΕ Σικυωνίων στη Μαρίνα Ξυλοκάστρου.
Η δραστηριότητα θα πραγματοποιηθεί εντός του ωρολογίου προγράμματος.
Για την έγκαιρη  οργάνωση του  παρακαλούμε να φέρετε τη δήλωση στην εκπαιδευτικό της τάξης ως τη Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2018, το αργότερο.
…………………………………………………………………………………………….
Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της Δ΄τάξης  του 3ουΔημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα  που οργάνωσε το σχολείο την Τρίτη Δεκεμβρίου 2018  στον  Ξυλοκάστρου.