ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ ΠΕΥΚΙΑ

3ΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
                                                                                                                                30/10/2018
 Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 8 Νοεβρίου 2018 το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για τη Β΄τάξη  εκπαιδευτικό πρόγραμμα: «Το δάσος»,  από το ΚΠΕ Σικυωνίων στον Πευκιά Ξυλοκάστρου .
Η δραστηριότητα θα πραγματοποιηθεί εντός του ωρολογίου προγράμματος.
Για την έγκαιρη  οργάνωση του  παρακαλούμε να φέρετε τη δήλωση στην εκπαιδευτικό της τάξης ως τη Δευτέρα 5 Νοεμβρίου 2018, το αργότερο.
…………………………………………………………………………………………….
Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της Β΄τάξης  του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα  που οργάνωσε το σχολείο την Πέμπτη 8 Νοεμβρίου 2018  στον Πευκιά Ξυλοκάστρου.