ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

Τηλ.2743024292
                         ΛΗΞΗ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ 2017- 2018
                                                                                                                               7/6/2018
Αγαπητοί γονείς, σας προσκαλούμε στο σχολείο μας

·         την Tετάρτη 13 Ιουνίου 2018, στις 8.15΄ στην αποχαιρετιστήρια εκδήλωση της σχολικής μας χρονιάς, όπου οι μαθητές,-τριες όλων των τάξεων, θα αποχαιρετήσουν τη σχολική χρονιά με «Παιχνιδόγελα στου σχολειού τα δρώμενα». Εκείνη την ημέρα το πρωινό και ολοήμερο πρόγραμμα του σχολείου θα λειτουργήσουν κανονικά.
·         την Παρασκευή 15 Ιουνίου 2018, στις 8.15, ημέρα λήξης της σχολικής μας χρονιάς, στην ενημέρωσή από τους εκπαιδευτικούς όλων των τάξεων για την πρόοδο των μαθητών-τριών, όπου θα δοθεί η βαθμολογία στις Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξεις για το γ΄ τρίμηνο και θα γίνει η απονομή σε όλους τους,τις μαθητές, -τριες των Τίτλων Προόδου και Σπουδών. Τα παιδιά θα σχολάσουν, στις 9.00΄.