ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ Γ΄ΤΑΞΗΣ ΣΤΗ ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
                                                                                                                                  15/3/2018

Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 30 Μαρτίου 2018 το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για την Γ΄ τάξη  επίσκεψη στη λαϊκή αγορά  Ξυλοκάστρου στα πλαίσια του περιβαλλοντικού προγράμματος «Γνωρίζω τον τόπο μου».
Η δραστηριότητα θα πραγματοποιηθεί εντός του ωρολογίου προγράμματος.
Για την έγκαιρη  οργάνωση τους παρακαλούμε να φέρετε τη δήλωση στην εκπαιδευτικό της τάξης ως τη Δευτέρα 26 Μαρτίου 2018, το αργότερο.
…………………………………………………………………………………………….
Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της ΣΤ΄ τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην εκπαιδευτική επίσκεψη-δράση που οργάνωσε το σχολείο την Παρασκευή 30 Μαρτίου 2018 στη λαϊκή αγορά  Ξυλοκάστρου.