ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ Δ΄ΤΑΞΗΣ ΣΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                                          21/3/2017
ANAKOINΩΣΗ
Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι τηνΠέμπτη 27 Απριλίου 2017, η Δ΄τάξη του Σχολείου μας   έχει προγραμματίσει εκπαιδευτική επίσκεψη στον Μαραθώνα, με ξεναγό(Αρχαιολογικό Μουσείο, Τύμβος Αθηναίων, Φράγμα) .
Οι μαθητές θα έχουν μαζί τους δεκατιανό , μεσημεριανό , νερό και καπέλο.
Ώρα αναχώρησης: 8.00 π.μ.
Ώρα επιστροφής: 17.00 ( περίπου)
Τιμή εισιτηρίου: 14 ευρώ
 Για την έγκαιρη οργάνωση της επίσκεψης, παρακαλούμε να στείλετε τη δήλωση στους εκπαιδευτικούς της τάξης, το αργότερο, ως την Τετάρτη 29 Μαρτίου 2017.
…………………………………………………………………………………………………….
Ο/Η ……………………………………………………………………, κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………………………………………………… της Δ΄τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου, δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην εκπαιδευτική επίσκεψη που οργάνωσε το Σχολείο του, την  Πέμπτη  27 Απριλίου 2017, στον Μαραθώνα.