ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ Ε΄ΤΑΞΗΣ ΣΤΟΝ ΙΕΡΟ ΝΑΟ ΑΓΙΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                                                   11/11/2016
ANAKOINΩΣΗ
Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι τηνΤρίτη 22 Νοεμβρίου 2016, έχουμε προγραμματίσει για τα παιδιά της E΄ τάξης, εκπαιδευτική δίωρη επίσκεψη στον Ιερό Ναό Αγίου Βλασίου Ξυλοκάστρου. Οι μαθητές θα ξεναγηθούν από τον ιερέα του ναού, πάτερ Λιόρδο Σπυρίδωνα και από τη θεολόγο, κα Δρε Μαριάννα. Για την οργάνωση της επίσκεψης, παρακαλούμε να στείλετε με τα παιδιά, τη δήλωσή σας στους εκπαιδευτικούς της τάξης, το αργότερο, ως την Τετάρτη 16 Νοεμβρίου 2016.
…………………………………………………………………………………………………….
Ο/Η ……………………………………………………………………, κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………………………………………………… της Ε΄ τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου, δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην εκπαιδευτική δίωρη επίσκεψη που οργάνωσε το σχολείο του, την Τρίτη 22 Νοεμβρίου 2016, στον Ιερό Ναό Αγίου Βλασίου Ξυλοκάστρου.