ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ & ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

3o ΒΑΡΔΑΒΕΙΟ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

3/10/2016
Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε πως τη Δευτέρα 10 Οκτωβρίου 2016, στις 17.30΄ μετά από ενημέρωσή μας από τη Διευθύντρια για τις αλλαγές στη λειτουργία του Πρωινού και Ολοήμερου Προγράμματος του σχολείου από την τρέχουσα σχολική χρονιά  θα ακολουθήσουν οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου μας.
 Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη προκειμένου να αξιοποιηθεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο η ζωτικής σημασίας αλλά και θεσμικά κατοχυρωμένη δυνατότητα και ευθύνη των γονέων μέσα από το Σύλλογό τους να συνδράμουν ενεργά στην αποτελεσματικότητα του σχολικού έργου.
Το Δ. Σ.του Συλλόγου Γονέων