ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΜΑΘΗΤΕΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΜΑΘΗΤΕΣ
Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε πως οι μεταφερόμενοι με λεωφορείο μαθητές/τριές μας από τα Καρυώτικα και Ζεμενό την Πέμπτη 24 Μαρτίου 2016, ημέρα της σχολικής εορτής για την εθνική μας επέτειο, θα μεταφερθούν στο σχολείο με λεωφορεία το πρωί, όπως κάθε ημέρα κανονικά και με το τέλος της γιορτής στις 11.00΄ θα τους παραλάβουν τα λεωφορεία από το σχολείο για τα χωριά τους.
                                                                                                      Η διευθύντρια του σχολείου