3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 22/3/2016
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΜΑΘΗΤΕΣ
Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε πως οι μεταφερόμενοι με λεωφορείο μαθητές/τριές μας από τα Καρυώτικα και Ζεμενό την Πέμπτη 24 Μαρτίου 2016, ημέρα της σχολικής εορτής για την εθνική μας επέτειο, θα μεταφερθούν στο σχολείο με λεωφορεία το πρωί, όπως κάθε ημέρα κανονικά και με το τέλος της γιορτής στις 11.00΄ θα τους παραλάβουν τα λεωφορεία από το σχολείο για τα χωριά τους.
Η διευθύντρια του σχολείου