ΔΗΛΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ Γ΄ΤΑΞΗΣ

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
                                                                                                                        19/10/2015
Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 10 Νοεμβρίου  2015, το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για την Γ΄ τάξη,εκπαιδευτική επίσκεψη στη Δημοτική Πινακοθήκη Κορίνθου. Οι μαθητές θα παρακολουθήσουν το εκπαιδευτικό πρόγραμμα με τίτλο «Το ψαθάκι του καλλιτέχνη VincentVan Gogh». Τιμή εισιτηρίου: 7 €
Αναχώρηση: 8:15΄
Επιστροφή: περίπου στις 12:30΄
Οι μαθητές  πρέπει να έχουν μαζί τους κολατσιό και νερό.
Για την έγκαιρη  οργάνωση της εκδρομής, παρακαλούμε να φέρετε τη δήλωση στους εκπαιδευτικούς των  μαθητών, ως την Παρασκευή 23 Οκτωβρίου 2015, το αργότερο.
……………………………………………………………………………………………………….
Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας ……………… ……..…………………… της  Γ ΄ τάξης του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου, δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην εκπαιδευτική εκδρομή που οργανώνει το σχολείο του, την Τρίτη 10 Νοεμβρίου  2015, στη Δημοτική Πινακοθήκη, στην Κόρινθο.