ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΡΥΩΤΙΚΑ

3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Τηλ. 2743024292                                                                  3dimxilok.blogspot.com
                                                                                          10/9/2015

ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΡΥΩΤΙΚΑ
Οι μαθητές-τριές μας από τα Καρυώτικα  έχουν με την έναρξη της σχολικής χρονιάς 2015-16 τη δυνατότητα να χρησιμοποιούν, με τη σύμφωνη γνώμη των γονέων τους, το λεωφορείο που είναι μισθωμένο για τα παιδιά του Γυμνασίου για την μεταφορά τους προς και από το σχολείο μας. Σας ενημερώνουμε πως δεν υπάρχει η δυνατότητα να σταματάει το λεωφορείο ακριβώς έξω από το σχολείο αλλά στην καφετέρια Λήδα το πρωί και πρώην κάβα Τάτση το μεσημέρι. Τα παιδιά θα πρέπει να βρίσκονται στις στάσεις των λεωφορείων το πρωί στις 7.40΄ το αργότερο, ενώ για το μεσημέρι υπάρχει η δυνατότητα να παραμένουν στο Ολοήμερο Τμήμα μέχρι τις 14.00΄ που θα περνά το μεσημεριανό λεωφορείο.

Η διευθύντρια του σχολείου