Η Ε΄ τάξη στη Δημοτική Βιβλιοθήκη Ξυλοκάστρου

3οΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
                                                                             17/2/2014
ANAKOINΩΣΗ
Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 18 Δεκεμβρίου 2014  έχουμε προγραμματίσει για τα παιδιά της E΄ τάξης, μέσα στα χρονικά πλαίσια του  προγράμματος του σχολείου και στα πλαίσια του μαθήματος της Γλώσσας για τη φιλαναγνωσία, επίσκεψη στη Δημοτική  Βιβλιοθήκη Ξυλοκάστρου . Τα παιδιά θα μετακινηθούν με τα πόδια. Σας παρακαλούμε γι΄ αυτό να συμπληρώσετε τη δήλωση και να επιστραφεί αύριο στους εκπαιδευτικούς.
……………………………………………………………………………………….

Ο/Η ………………………………………. ,κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της Ε΄ τάξης του 3ουΔημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου, δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην  επίσκεψη που οργάνωσε το σχολείο του την Τρίτη 18 Δεκεμβρίου 2014 Δημοτική  Βιβλιοθήκη Ξυλοκάστρου.