Εκδρομή στο αεροδρόμιο της Πολεμικής Αεροπορίας στην Eλευσίνα στις 29-1-2014

3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

10/1/2014
 Αγαπητοί γονείς,
σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 29 Ιανουαρίου 2014 το σχολείο μας έχει προγραμματίσει για τις Ε΄ και Στ΄ τάξεις εκπαιδευτική εκδρομή στην Eλευσίνα.
 Τα παιδιά θα επισκεφτούν το αεροδρόμιο της Πολεμικής Αεροπορίας όπου και θα ξεναγηθούν  .
Θα πρέπει να έχουν μαζί τους φαγητό και νερό για να κολατσίσουν εκεί.
 Ώρα αναχώρησης 8.10΄ και ώρα επιστροφής 14.30΄ .Η τιμή του εισιτηρίου του λεωφορείου είναι  8  €.
Για την έγκαιρη  οργάνωση της εκδρομής παρακαλούμε να φέρετε τη δήλωση στους εκπαιδευτικούς των τάξεων ως την Τετάρτη 15 Ιανουαρίου το αργότερο.
…………………………………………………………………………
Ο/Η ………………………………………. κηδεμόνας του/της μαθητή/τριας …………………….. …………………… της … τάξης του 3ουΔημοτικού Σχολείου Ξυλοκάστρου δηλώνω ότι επιτρέπω στο παιδί μου να συμμετάσχει στην εκπαιδευτική εκδρομή που οργάνωσε το σχολείο του την Τετάρτη 29 Ιανουαρίου 2014 στην  Ελευσίνα.