Από τις 12 μέχρι τις 20 Δεκεμβρίου οι μαθητές του σχολείου μας είχαν την ευκαιρία να επισκεφτούν το Λαογραφικό Μουσείο και να ενημερωθούν για το έθιμο των 9 φαγητών.
Ευχαριστούμε πολύ τα μέλη του Λαογραφικού Μουσείου για την υπέροχη παρουσίαση.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα