Λίγο πριν τις διακοπές των Χριστουγέννων, στις 22 Δεκεμβρίου 2022, η νεοσύστατη ραδιοφωνική ομάδα του σχολείου μας, τα (Κ)αστράκια, εξέπεμψαν για πρώτη φορά μέσα από το διαδικτυακό μαθητικό ραδιόφωνο European School Radio. Τα (κ) αστράκια αποτελούνται από τους μαθητές της Ε τάξης και μαζί με τις εκπαιδευτικούς των τάξεων Καϊσα Παγωνα, Κωστίδου Τριανταφυλλιά και […]
Αρχεία για 21 Ιανουαρίου, 2023
ΤΑ (Κ)ΑΣΤΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟ EUROPEAN SCHOOL RADIO
Ιαν 202321